Kontakt

Filozofia spoko.

Spoko Marketing to nie tylko agencja digital marketingu.
To element szerokiego projektu, którego głównym celem jest ZMIANA.
Zamiast narzekać, że coś nie idzie tak, jakbyśmy chcieli, zmieniamy to.
Marketing to właśnie wprowadzenie zmian. Pomagamy firmom sprawić, aby zmiany w ich marketingu internetowym skutecznie pomogły realizować ich cele biznesowe. Jednocześnie sami rozwijamy swoje działalności, prowadzimy kawiarnię oraz sklepy internetowe, których sukces jest wyznacznikiem efektywności naszych działań.

Wyślij zapytanie bezpośrednio przez formularz Spoko marketing!

Marketing internetowy nie jest nam obcy! Zapytaj naszego doradcę!

  Jeśli szukasz agencji, która zajmie się budową Twojej strony internetowej, śmiało możesz postawić na Spoko Marketing. Stawiamy przede wszystkim na estetykę i funkcjonalność tworzonych przez nas stron. Trendy w budowaniu witryn internetowych zmieniają się często, ale z nami masz pewność, że Twoja strona będzie wyglądała nowocześnie i Twój potencjalny klient znajdzie tam to, czego potrzebuje.

  Jako agencja oferujemy również budowę sklepów internetowych od podstaw – od odpowiedniej konfiguracji, po wprowadzenie produktów, grafik i opisów odpowiednio zoptymalizowanych pod wyszukiwarki. W swojej pracy działamy na sprawdzonej i lubianej platformie Shoper. Zadbamy przede wszystkim o to, aby Twój sklep wypadał dobrze pod kątem SEO, a sam proces zakupowy należał do prostych i intuicyjnych. Po finalizacji prac oferujemy dodatkowe usługi realizacyjne i wsparcie w razie problemów.

  To, co odróżnia Spoko Marketing od innych to fakt, że u nas możesz liczyć na wgląd w to, co robimy. Masz pewność, że nie rzucimy Ci kosmicznych cyfr z rękawa, a swoje wyniki poprzemy odpowiednimi raportami. Stawiamy przede wszystkim na efekty, które mogą dać korzyści naszym klientom. Mierzymy nasze wyniki i zdajemy sprawozdania z przeprowadzanych działań.

  Nasze pozycjonowanie jest skuteczne, ponieważ wdrażamy je u samych podstaw, czyli tam, gdzie mogło to zostać zaniedbane już przy projekcie strony.

  Nasza znajomość Google Ads pozwala na odpowiednią konfigurację kampanii w wyszukiwarce i sprawienie, że potencjalni klienci klienci na dane hasło zobaczą Twoją stronę jako pierwszą.

  Profesjonalna kampania w Google Ads pozwoli w znaczny sposób zwiększyć sprzedaż Twoich produktów lub usług, a potencjał tego narzędzia jest praktycznie nieograniczony.

  Koordynatorzy ze Spoko Marketingu mają za sobą publikacje liczone w tysiącach i możesz mieć pewność, że nic nas nie zaskoczy.

  Choć Instagram i Facebook to jedna rodzina, nie należy ich traktować tak samo – zwłaszcza w temacie publikacji. Instagram to przede wszystkim zdjęcia, sesje, produkty, które można zobaczyć i… kupić. Instagram w ostatnim czasie stał się prawdziwą machiną, nie tylko dla użytkowników, którzy chwalą się swoim życiem codziennym.

  Skuteczne pisanie tekstów to takie, które przynoszą zamierzony z góry efekt. Oferujemy teksty skrojone pod Twoją firmę, zoptymalizowane pod kątem SEO. 
  Potrzebujesz tekstów na bloga lub stronę internetową? Zajmiemy się wszystkim, aby zachęcić do Twoich usług i pozwolić Twojej stronie na lepsze pozycjonowanie w internecie.

  Przeprowadzimy dla Ciebie audyt strony
   internetowej
  , kampanii reklamowych
   czy mediów społecznościowych i zasugerujemy
   zmiany, które znacząco mogą wpłynąć
   na funkcjonowanie Twojej firmy w sieci. 

  Oferujemy szkolenia, które pozwolą Twojej załodze na uzupełnienie swojej wiedzy w dziedzinie kampanii reklamowych, prowadzenia mediów społecznościowych, tworzenia grafik na Facebooka, czy dodawania produktów do sklepu internetowego. 
  Skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz, a my zorganizujemy szkolenie u doświadczonych ekspertów z zakresu marketingu internetowego.

  Dzięki naszym narzędziom analitycznym
   jesteśmy w stanie badać opinie o Twojej firmie
  , do których nie zawsze jest łatwy dostęp,
   albo brakuje na to po prostu czasu.
  Dzięki Brand24 jesteśmy w stanie
   przeszukać zakątki Internetu w poszukiwaniu
  wzmianek o Tobie, czy Twojej działalności. 

  Skontaktuj się z nami:

  Spoko marketing Sp. z o.o. – agencja marketingu internetowego
  Ul. Długa 40 87-800 Włocławek
  NIP: 8883149637
  REGON: 388681485
  KRS: 0000895099
  kontakt@spokomarketing.pl
  Tel. 790 706 906