Strony WWW i sklepy internetowe

W czym pomoże Ci nasza Agencja Marketingu Internetowego
Włocławek?

# Strony internetowe
# Strony firmowe
# Sklep internetowy
# Blogi
# WordPress
# Shoper

Strony WWW | Sklepy internetowe

Jeśli szukasz agencji, która zajmie się budową Twojej strony internetowej, śmiało możesz postawić na Spoko Marketing. Stawiamy przede wszystkim na estetykę i funkcjonalność tworzonych przez nas stron.
Stawiamy przede wszystkim na estetykę i funkcjonalność tworzonych przez nas stron.
Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że strona będzie odpowiadała wszelkim standardom bezpieczeństwa, standardom SEO, czy UX.

Korzyści z własnej strony internetowej

 • Dobre pierwsze wrażenie
 • Zwiększenie ruchu
 • Wiarygodność w oczach klienta
 • Większy zysk
 • Będziesz widoczny

Strony firmowe

Jeśli szukasz agencji, która zajmie się budową Twojej strony internetowej, śmiało możesz postawić na Spoko Marketing. Stawiamy przede wszystkim na estetykę i funkcjonalność tworzonych przez nas stron. Trendy w budowaniu witryn internetowych zmieniają się często, ale z nami masz pewność, że Twoja strona będzie wyglądała nowocześnie i Twój potencjalny klient znajdzie tam to, czego potrzebuje. Gwarantujemy, że strona internetowa będzie w pełni dopasowana do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że strona będzie: 

– odpowiadała wszelkim standardom bezpieczeństwa
– odpowiadała standardom SEO i UX
– dostosowana pod Twoje preferencje

Korzyści z własnej strony internetowej

1. Dobre pierwsze wrażenie
Warto wzbudzić zaufanie potencjalnego klienta już od pierwszego wejścia na stronę. Estetyczna, przejrzysta i przede wszystkim funkcjonalna strona znacznie w tym pomoże.

2. Zwiększenie ruchu
Im więcej Ciebie jest w internecie, tym większe prawdopodobieństwo, że ktoś Cię znajdzie. Warto dać sobie szansę na bycie widocznym.

3. Wiarygodność w oczach klienta
Jeśli prowadzisz firmę i jesteś w tym dobry, to chcesz, aby ludzie o tym wiedzieli. Pozwól ludziom skojarzyć profesjonalny wygląd strony internetowej z Twoją firmą, a sam będziesz zaskoczony ile korzyści może to przynieść.

4. Większy zysk
Po odpowiednim wypozycjonowaniu strony Twoja firma będzie pojawiała się wysoko na listach w wyszukiwarkach, co przełoży się na większą ilość potencjalnych klientów. 

5. Będziesz widoczny
Nasze strony optymalizowane są pod kątem SEO i zgodnie z wytycznymi Google. Wiemy na co zwracać uwagę, aby Twoja firma poszła w górę w rankingach

Sklepy internetowe

Jako agencja oferujemy również budowę sklepów internetowych od podstaw – od odpowiedniej konfiguracji, po wprowadzenie produktów, grafik i opisów odpowiednio zoptymalizowanych pod wyszukiwarki. 

 

Co oferujemy przy realizacji sklepu internetowego?

1. Budowę od zera
My zajmujemy się tym, co najważniejsze – przedstawieniem jego wyglądu, odpowiednią optymalizacją.

2. Dodanie 50 produktów
Na dobry początek dodamy 50 produktów do Twojego sklepu internetowego. Zadbamy o to, aby dopięty był każdy szczegół, łącznie z grafiką i opisem, który będzie dobrze wyglądał w wyszukiwarkach.

3. Podpięcie dostaw i płatności
Zdajemy sobie sprawę z tego, że to może być główną blokadą przed założeniem własnego sklepu. My zajmiemy się odpowiednim podpięciem wszystkich niezbędnych narzędzi, które pozwolą na sprawne, szybkie płatności i dostawy.

4. Optymalizacja SEO
Jest sklep, są produkty, a nie ma klientów? Nie w Spoko. Każdy dodawany produkt opiszemy w taki sposób, aby był on przyjazny wyszukiwarkom i przede wszystkim łatwy do znalezienia przez Twoich klientów.

5. Instrukcję obsługi panelu
Nie zostawimy Cię bez możliwości dodawania własnych produktów. Pokażemy Ci jak obsługiwać podstawowe opcje w sklepie, dodawać nowe rzeczy do sklepu, czy obsługiwać bloga firmowego. 

Uśmiech ułożony z ziarenek kawy.

Wyślij zapytanie bezpośrednio przez formularz!

Marketing internetowy nie jest nam obcy! Zapytaj naszego doradcę!

  Blog Marketing

  Blogi

  Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci chcą być widoczni w internecie. Często jednak jest tak, że roboty Google’a nie mają na stronach na czym pracować, ponieważ brakuje na nich przede wszystkim tekstu. Świetnym wyjściem w takiej sytuacji jest stworzenie bloga firmowego, na którym będziesz informować swoich klientów o tym, co aktualnie dzieje się w firmie, lub przedstawisz jej historię. Oferujemy stworzenie bloga branżowego, który nie tylko zbuduje Twoją wiarygodność wśród klientów, ale również znacznie wpłynie na to, jak wysoko Twoja strona pojawiać się będzie w wyszukiwarkach.

  Dlaczego blog?

  1. Wzbudzisz zaufanie
  O wiele lepiej wyglądają strony, na których widać prawdziwych pracowników i życie codzienne w danej firmie. Dlatego warto postawić na bloga i pisać o tym, w czym specjalizuje się Twoje przedsiębiorstwo. To pokaże Twoim potencjalnym klientom, że znasz się na tym, co robisz i że mogą Ci zaufać.

  2. Świetnie wpływa na pozycjonowanie
  O zaletach bloga w pozycjonowaniu można pisać długo. Regularne “blogowanie” podniesie całą stronę internetową i sprawi, że łatwiej będzie ją znaleźć wśród tysięcy stron konkurencji, które nie dbają tak o pozycjonowanie.

   

  Zainteresowała Cię nasza oferta?