W czym pomoże Ci nasza Agencja Marketingu Internetowego
Włocławek?

# Projekty
# Copywriting
# Monitoring internetu
# Audyty
# Szkolenia

 

Usługi dodatkowe

W spoko marketing znajdziesz wiele dodatkowych usług, od projektowania logotypów, wizytówek i szablonów po copywriting oraz szkoleń z zakresu e-commerce.

Jakie oferujemy dodatkowe usługi?

  • Copywriting, w tym pisanie bloga i tekstów branżowych
  • Projektowanie logotypów, ulotek, wizytówek i szablonów
  • Monitoring i analitykę Internetu
  • Audyty stron WWW i mediów społecznościowych
  • Szkolenia z zakresu e-commerce

Monitoring internetu

„Nieważne jak, ważne, że mówią” – to powiedzenie, które niekoniecznie dobrze odnosi się do opinii o firmie. Dzięki naszym narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie badać opinie o Twojej firmie, do których nie zawsze jest łatwy dostęp, albo brakuje na to po prostu czasu. Dzięki Brand24 jesteśmy w stanie przeszukać zakątki internetu w poszukiwaniu wzmianek o Tobie, czy Twojej działalności. 

Dane na laptopie z Google Search Console
Blog Marketing

Copywriting

Skuteczne pisanie tekstów to takie, które przynoszą zamierzony z góry efekt. Oferujemy teksty skrojone pod Twoją firmę, zoptymalizowane pod kątem SEO. Potrzebujesz tekstów na bloga lub stronę internetową? Zajmiemy się wszystkim, aby zachęcić do Twoich usług i pozwolić Twojej stronie na lepsze pozycjonowanie w internecie. 

Szkolenia

Oferujemy szkolenia, które pozwolą Twojej załodze na uzupełnienie swojej wiedzy w dziedzinie kampanii reklamowych, prowadzenia mediów społecznościowych, tworzenia grafik na Facebooka, czy dodawania produktów do sklepu internetowego. Skontaktuj się z nami, powiedz czego potrzebujesz, a my zorganizujemy szkolenie u doświadczonych ekspertów z zakresu marketingu internetowego.

Postać z kubkiem kawy rysująca wykres na kartce.

Audyty

Twoja firma działa w internecie od dłuższego czasu, ale nie wiesz co jest nie tak, że klientów nie przybywa, a ruch na Twojej stronie jest niezadowalająco niski? Przeprowadzimy dla Ciebie audyt strony internetowej, kampanii reklamowych czy mediów społecznościowych i zasugerujemy zmiany, które znacząco mogą wpłynąć na funkcjonowanie Twojej firmy w sieci.

Uśmiech ułożony z ziarenek kawy.

Wyślij zapytanie bezpośrednio przez formularz Spoko marketing!

Marketing internetowy nie jest nam obcy! Zapytaj naszego doradcę!

Projekty

Logotypów

Jeśli chcesz, aby Twoja firma wyglądała profesjonalnie, potrzebujesz do tego elementów, które Twój wizerunek ułożą w całość. Pomożemy Ci odświeżyć lub stworzyć całkowicie nowy logotyp, który będzie charakteryzował to, co Twoja firma reprezentuje. Dobre logo zapada w pamięć i sprawia, że Twoja marka staje się wyjątkowa na tle konkurencji. Jeśli czujesz, że potrzebujesz czegoś nowego, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci konkretny projekt, który będzie odzwierciedlał wartości Twojej firmy.

Wizytówek

Choć kampanie reklamowe wypierają od dawna tradycyjne reklamy, to nie można zapominać o starych, dobrych i sprawdzonych wizytówkach czy ulotkach. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie na swoich klientach, to warto zadbać o swoje wizytówki – powinny zwracać uwagę, być czytelne i przede wszystkim zawierać najważniejsze informacje. 

Ulotek

Wydawać by się mogło, że ulotek pojawia się coraz mniej, firmy z nich rezygnują. Nic bardziej mylnego, są to wciąż bardzo popularne sposoby na zwrócenie uwagi, zwłaszcza w branży gastronomicznej, w której przede wszystkim kupują oczy. Dobrze zaprojektowana ulotka może wciąż przynieść firmie wiele korzyści.

Grafik do social media

Załóżmy sytuację, w której wchodzisz na fanpage’a danej firmy i widzisz następującą rzecz: każde zdjęcie jest w innym rozmiarze, jedno prześwietlone, kolejne niedoświetlone, a jeszcze inna część z jakimś rażącym po oczach napisem. Nie wygląda to zachęcająco. Ludzie lubią spójność w komunikacji, powtarzalność. Warto zadbać zatem o to, aby posty na Facebooku również wyglądały podobnie. Przygotujemy w pełni oddany do użytku szablon do postów, dzięki czemu tworzenie estetycznych grafik, które przykują uwagę będzie proste, łatwe i przyjemne.

Kobieta siedzi przy biurku rysując na tablecie grafikę wyświetlająca się na komputerze.

Zainteresowała Cię nasza oferta?